Стартапу Colossal вдалося повернути до життя давно вимерлий вид вовків за допомогою генної інженерії. Їх одразу почали порівнювати з вовками з Гри престолів, одного навіть назвали Кхалісі. Цей факт уже натякає, куди рухатиметься генна інженерія в найближчому майбутньому - у бік моди та фетишу. Її об’єктом стануть вже не вовки, мамонти чи динозаврики, а люди.
Але втручання в геном - це вам не одяг чи татуювання. Його наслідки набагато серйозніші. У експериментах помилки в редагуванні ДНК часто проявляються не одразу, а через роки - наприклад, у вигляді раку.
Загалом, кожна проривна технологія має непередбачувані негативні наслідки. Інтернет задумувався як спосіб передавання коротких повідомлень між бункерами, і ніхто навіть у страшному сні не міг уявити, на яку хтонь він перетвориться.
Згадайте речі у своєму тілі та психіці, якими ви незадоволені. Які нав’язала вам реклама, попкультура, соцмережі та технології. А тепер помножте це відчуття фрустрації на мільйон. Бо генна інженерія дозволить змінювати кожну клітинку та кожну нотку вашої психіки. І "правильність" або "неправильність" цих рис визначатиме швидкоплинна мода.
Таким чином, ваше невдоволення собою буде нескінченним
#технології
>>Click here to continue<<