TG Telegram Group & Channel
Суспільне Спорт | United States America (US)
Create: Update:

Україна пропустила першу шайбу на ЧС-2024 з хокею у дивізіоні IB! Іспанія відкрила рахунок у матчі на четвертій хвилині другого періоду – 1:0.

Дивіться гру наживо прямо зараз на телеканалі та сайті Суспільне Спорт, а також на місцевих телеканалах Суспільного.

Суспільне Спорт
🎙 Експрес-коментар Євгена Фадеєва для Суспільне Спорт після першого періоду матчу України проти Іспанії на ЧС-2024 з хокею. За стартові двадцять хвилин закинутих шайб у матчі не було. «Чому не вдалося забити? Трохи мабуть недооцінка суперника, але взагалі…