Навчаєшся у школі або коледжі та мрієш створювати найсучасніші авіалайнери, автомобілі чи дивовижні будівлі? Бажаєш випробувати себе у цьому вже зараз?
У тебе з'явився такий шанс!
Ми – великий український приватний інженерний центр, який вже понад 1️⃣0️⃣ років є офіційним постачальником робіт для американської аерокосмічної корпорації Боїнг✈️🚀 – відкриваємо для усіх охочих безоплатний літній STEM-табір!
Приходь та спробуй себе як вчений-експериментатор, особисто виконуючи найцікавіші досліди з фізики, або як проектувальник та виробничник, розробляючи цікаві конструкції та відразу перевіряючи їх працездатність та міцність!
З нашою допомогою ти зможеш знайти справжніх друзів та зібрати свою команду однодумців для втілення у життя найбільш амбітних задумів!
Пам’ятай: займатися фізикою та сучасним інжинірингом не тільки дуже захопливо, а ще й вигідно. Адже навіть студенти старших курсів технічних спеціальностей бакалавра, у яких є гарні інженерні вміння, мають можливість працювати у нашій компанії та заробляти ВІД 30 тисяч гривень на місяць*!
Зверни увагу: в нас уже сформована група, що займається цікавою експериментальною фізикою, тож ти можеш завітати до них та побачити все на власні очі!
⏰ КОЛИ: вівторок, четвер, 12:00 – 16:00
🗺 ДЕ: Київ, ліцей №153, вулиця В'ячеслава Чорновола, 37А (станції метро Політехнічний Інститут або Лук’янівська).
Поспішай: перше заняття вже 19 червня!
Цікаво?
Тоді пиши нашому фахівцю з навчання та Дарина Савчук із задоволенням відповість на всі питання та пояснить усі нюанси!
P.S. Дізнайтеся більше про те, як ми допомагаємо українським школам впроваджувати STEM у свою навчальну діяльність з нашої спеціальної групи у Фейсбуці, а про те, як зазвичай відбувається наше «авторське» навчання - з Інстаграму нашої навчальної команди!
* Вказана сума вже після сплати усіх податків. При цьому ми оформлюємо своїх інженерних фахівців за трудовим договором, а не як ФОПів, тобто суворо дотримуємося КЗпП та не ухиляємося від сплати усіх відповідних податків до державної казни.
>>Click here to continue<<
