На наших традиційних інженерних курсах «Airframe Structural Design & Sizing» у Києві закінчився третій модуль, присвячений більш «поглибленому» аналізу міцності та жорсткості деталей за допомогою методів опору матеріалів. Таким чином, від повторення загальноінженерних дисциплін ми плавно перейшли до тем, необхідним вже безпосередньо для stress analyst.
Які ж результати такої більш специфічної підготовки?
Нумо дивитися!
Підсумкові оцінки всіх модулів можна побачити на прикріпленій картинці.
Також нагадаємо, що усі досягнення слухачів та наш регулярний аналіз їхнього навчання можна побачити у нашій спеціальній групі FB.
Що ж можна про них сказати?
По-перше, як і раніше, поділ на більш «сильних» та «слабших» не є непорушним. Так, із найбільш «сильної» третини вниз «звалилося» троє людей. Ба більше! Тепер наша «слабша» третина більш ніж на половину складається з колишніх «середнячків», що спочивали на лаврах трохи більше за потрібне.
По-друге, йде й зворотний процес: один слухач перемістився до «ТОПу» із середини списку, а ще один до середини – взагалі з нижньої частини (за результатами тестування після модулю №2).
Це свідчить про те, що на наших курсах неможливо входити до числа найпідготовленіших слухачів, просто спираючись на вміння та знання, отримані раніше. Наша система навчання дає можливість отримувати нові «скіли» та при цьому цілком адекватно оцінює їхній рівень.
>>Click here to continue<<
