TG Telegram Group Link
Channel: Голда Меїр
Back to Bottom
Forwarded from Shadow Anonymous
​​Романенко «прискакал» на таможню с одобрения Хорошковского

Никто не понимает, что происходит на таможне и откуда там вновь появился Геннадий Романенко. Зашквар колоссальный.

Мы писали (https://hottg.com/shadow_anonymous_insights/1117), что Министр Сергей Марченко поставил своему заместителю Юрию Драганчуку задачу, чтобы таможня стала управляема для Минфина. Другими словами, чтобы смотрящий был от Минфина, а не от «влиятельных».

Дело в том, что наша таможня делится между ключевыми фигурами секторально, на зоны интересов.
У Вадима Альперина, например, в приоритетах Одесса и Киев. У Ореста Фирманюка — Одесса. Валерий Пересоляк на Закарпатье стабилен, сейчас еще и собственной партией обзавелся. Восточная граница под замком, ключ у Вадима Слюсарева. Уволенный Игорь Муратов – его протеже.

Все игроки интегрированы. Слюсарев и Пересоляк — это ОП. Вадим Альперин — Тупальский, Калетник, немного Макаренко. От Фирманюка ниточка через Игоря Байдукова тянется в СБУ к Ивану Баканову.

И тут Лихой Марченко и сладкий Драганчук решают положить все «сектора» таможни под себя. Отодвинуть всех — и людей Фирманюка, и Альперина, и даже Слюсерева. Небывалая наглость! Но где они возьмут людей для строительства вертикали? Опыта ни у Драганчука, ни у его протеже Андрея Павловского нет.

Драганчук поделился проблемой со своим бывшим работодателем - экс-министром экологии и природных ресурсов Игорем Шевченко, у которого в Минэкологии занимался недрами и энергосбережением. А тот посоветовал Романенко, как человека, способного построить в кратчайшие сроки безупречную вертикаль.

Шевченко и Романенко знакомы через беглеца-депутата Александра Онищенко — разоблачителя Петра Порошенко (диктофон в часах). Онищенко, как известно, главный скакун Украины, возглавляет федерацию конного спорта. А у Романенко свой конезавод. Они «лошадиные сваты».

Говорят, Марченко спросил "добро" в ОП и получил его после консультаций с Хорошковским. Почему Хорошковский одобрил кума Калетника, как все пишут? Потому что Романенко и Калетник давно разругались и уже не вместе. Кстати, почему-то Валерия Ивановича все забыли. Сошел с радаров. Будто и нет его. А он на самом деле есть. И Владимир Зеленский все еще его слушает и слышит.
Forwarded from Хуйова Київщина
На ринку «київських тендерів» з‘явився новий гравець. Це колега Віталія Кличка з Одеси, Геннадій Труханов. Саме його фірмі Віталік віддав жирнючий тендер на 123 мільйони гривень, на реконструкцію Пейзажної алеї у Києві.

На конкурсі, правда, мала шанси ще одна фірма, не така мажорна, з Рівного. З дешевшою на 2 гривні пропозицією. І за всіма правилами, «приз» мав би дістатись їй. Але її відхилили. Причиною відмови стало одне слово у тендерних документах. Замість формулювання «будівництво», прописано
«встановлення». Що, на думку тендерного комітету надповажна причина. Погано пахне. Як і все, що робить Кличко.
 
 
Добрый день, уважаемые народные депутаты
Меня зовут Сергей Верланов. Я бывший Глава Государственной Налоговой службы Украины, бывший заместитель Министра финансов Украины
Честно и искренне хочу Вам признаться и рассказать, как нанял команду "черных" пиарщиков, которые меня восхваляли, а моих оппонентов очерняли
Последние полтора года я ежемесячно оплачиваю "ботоферму", размещение на новостных ресурсах заказных материалов, распространение их в социальной сети фейсбук.
На мои деньги создан Телеграм-канал и группа "Черный мытарь" в фейсбук, где регулярно очерняют Главу Налоговой, Министра финансов, Главу Таможенной службы
Я не только воюю с государством на территории сети интернет, На зарплате у меня Глава Комитета - Гетманцев Данила, первый заместитель Железняк Ярослав.
У Александра Дубинского на регулярной основе приобретаются посты в его Телеграм-каналах.
Нашу тесную кооперацию против Кабинета Министра, Офиса Президента и Министерства финансов, Вы можете увидеть проанализировав риторику этих депутатов.
 
Все факты моей работы против государства изложены в прикрепленных файлах
Также с ними можно ознакомиться по ссылкам :
https://www.opennews.org.ua/podatkovij-botofermer-chastina-persha/
https://www.opennews.org.ua/podatkovij-botofermer-chastina-druga/
 
Хочу чтобы Вы знали о моих методах работы, жизненной позиции и ценностях
 
Я затеял это все ради того чтобы стать следующим Министром финансов
 
Стану я следующим Министром финансов или нет? - Решать вам.
Хочу чтобы Вы заранее знали о моих качествах и ничему не удивлялись
 
с уважением, Сергей Верланов
будущий Министр Финансов Украины
 
НАБУ оприлюднило плівки, на яких нібито депутат від Слуги Народу Олександр Юрченко бере хабар за внесення правок до Закону «про управління відходами»

Згідно з тим відео, яке нам показали, виглядає так, що депутат у «цих справах» не перший день. «Плюшки»... «допомога екології»... Особливо в термінології хлопці не губились. Особливо дивна ситуація з помічником. За версією НАБУ, нардеп найняв собі цілого, окремого Ваню, спеціально «для таких справ». Спецоперація чи ні, провокацією це важко назвати. Скоріше «є попит є пропозиція»
Forwarded from Хуйова Київщина
В Слузі народу - бунт. Ті, хто допомагав на виборах або народні депутати, які розраховувати завезти своїх людей, опинилися на вулиці. В Полтаві «смотряща» за виборами Ольга Савченко послала нах народного депутата, свого колегу, Костянтина Касая. І суне в обласні депутати людину, яка має темне кримінальне минуле і світле, судячи з усього., політичне майбутнє
Касай проти. Написав заяву про вихід з партії СН.
Шолом - это шлем, друзья!
Генеральний прокурор Ірина Венедіктова таки підписала підозру депутату Олександру Юрченку. А казала, що немає доказів.
Ігор Береза, директор Департаменту фінансового моніторингу НБУ йде з посади. Про це повідомила Катерина Рожкова, перша заступниця голови НБУ. Пан Ігор працював на посаді з 2015 року. Як відзначила Рожкова, коли через банківську систему з країни мільйонами-мільярдами виводились кошти, їм з Березою вдалось закрити цю «прорвану трубу». Іде Ігор Береза не з пустими кишенями, а прихопивши з собою річну зарплату 2,6 млн гривень, 53тис доларів, 16 тис. євро, 2.3 млн гривень. Очікуємо конкурс на наступного мільйонера)
Я поняла, в чем секрет Слуги Народа. Героически решать созданные самими же проблемы. Забирать «пакунок малюка». Возвращать «пакунок малюка». Вводить Фокина в ТКГ, выводить Фокина из ТКГ. Назначать правительство, снимать правительство.
Идеальная команда реформаторов.
Человек по кличке «Няня СБУ» возглавил правовую реформу в Украине.
«Харе казати якісь непонятні речі» - Слуга Народу Олександр Трухін аргументує колегам-опозиціонерам необхідність голосування за проєкт державного бюджету на 2021 рік.
В Украине взлетели цены на интим без табу.
Помічниця народного депутата, автора закону про гральний бізнес увійшла в комісію з грального бізнесу. Соупадєніє?
Є таке враження, що криси почали бігти з корабля, який тоне.
Друзі, не втрачайте момент. Справжнє народовладдя вже з наступного тижня на всіх теренах краіни. Поки керівництво краіни (Офіс Президента, очільники Верховної Ради та міністр охорони здоров’я) пішло на карантин, треба все брати в свої руки.
На правоохоронному Комітеті знову скандал)
Не можуть домовитись, чи дозволяти поліцейським зупиняти транспортний засіб для профілактики, чи залишити вичерпний перелік, який діє сьогодні.
МВД, та його лобі, у вигляді Голови- звичайно за.
Але не змогли розібратись, хто ж підпишеться під такими пропозиціями. За Комітетською правкою рахуються прізвища депутатів Павлюка та Медяника. Що б ви знали
 
Останнім часом, ті хто хоч трохи цікавиться митною тематикою, мають змогу побачити просто таки  дивовижні речі, які творяться в Держмитслужбі. В умовах повного безвладдя та на фоні гучних подій, що відбуваються в країні (місцеві вибори, епідемія covid-19 тощо) на поверхню повилазило таке, що визиває заздрість навіть у найзапекліших контрабандистів минулого.
Так, 23 жовтня було звільнено з займаної посади в.о. начальника Галицької митниці Володимира Цабака, який за короткий час вже почав наводити порядок на митниці.
Вже 26 жовтня надійшов наказ Держмитслужби про надання права підпису фінансових документів на Галицькій митниці Скоромному Ярославу – заступнику начальника митниці. І усім одразу стало зрозуміло, що ні про яке покращення мова не піде, оскільки цей персонаж дуже широко відомий у середовищі контрабандистів, а його апетити та амбіції вражають своєю безмежністю. 30 жовтня він був призначений виконуючим обов’язки начальника Галицької митниці. Наказ про призначення підписав виконуючий обов’язки Голови Держмитслужби Євгеній Єнтіс.
Ярослав Скоромний – єдина дитина відомої у Вінницькому регіоні людини, необмежений в коштах та у можливостях. У митній системі з 2017 року і одразу на посаді заступника начальника митниці. До того працював у прокуратурі Вінницької області, але хабарів мабуть носили мало – а апетити в нього дуже великі. Тому, як у казці про золоту рибку – раз, і за одну ніч перетворився на заступника керівника однієї з найпотужніших митниць країни, яка об’єднує в собі Львівську, Тернопільську та Івано-Франківську області. Виникає питання, а чому йому не знайшлося місця у Вінницькій митниці? І відповідь дуже проста – там малі об’єми для такого видатного спеціаліста-митника, мало носять хабарів.
Але і цього «вінницькому когуту», як його прозвали на Львівщині, було замало. Тоді, трохи освоївшись та зрозумівши що і де погано лежить, він доклав чимало зусиль для того, щоб перед ним відчинились двері кабінетів деяких дуже високих державних сановників. Звичайно, не задарма. І саме це дало йому можливість миттєво зорієнтуватися, та призначатись виконуючим обов’язки начальника Галицької митниці – після звільнення Цабака. Звичайно ж, надавши своїм покровителям певні гарантії про наступне суттєве покращення їхнього особистого матеріального становища.
Звичайно, думки нового керівника митниці були аж ніяк не про захист Державних інтересів – а якраз про те, як запровадити на підпорядкованій митниці якомога більше корупційних «схем» та розширити їх для отримання все більшої і більшої суми хабарів.
Тому, одним з перших наказів Скоромного було призначення на Галицьку митницю цілого ряду сумнівних типів, які перебували поза штатом в очікуванні свого звільнення після ліквідації ДФС. Ці персонажі неодноразово заплямовували свою репутацію корупційними скандалами, та їх не наважувався перевести в митницю навіть його попередник Цабак.
Ключову роль у своїх наполеонівських планах Скоромний відвів Володимиру Качмарському, з яким його давно вже поєднувала невгамовна тяга до «брудних» грошей. Качмарський був призначений на посаду заступника начальника управління протидії митним правопорушенням-начальника оперативного відділу. Але головним його завданням стало контроль та збір так званої «каси» – готівкових коштів, отриманих від контрабанди та різноманітних злочинних «схем», направлених на ухилення від сплати належних платежів до Держбюджету.
Качмарський зорієнтувався дуже швидко – позначився великий досвід і знання справи. На ключових місцях були розставлені довірені люди, проведені перемовини з посередниками-контрабандистами та з недоброчесними суб’єктами ЗЕД. І через митницю хлинули, небачені до того, потоки контрольованої контрабанди та сірого імпорту/експорту товарів. «Зголоднілі» Скоромний та компанія, розуміючи що таке їх щастя протримається недовго не гребують нічим і хапають так, начебто останній день живуть.
Запрацювали різноманітні «схеми» по «чорній» контрабанді, по заниженню рівня митної вартості, по використанню товарів прикриття, по підміні назви та коду товару, його ваги та кількості тощо.
Під особистим контролем нового начальника митниці, через свого посіпаку Качмарського, на територію України пропускаються мікроавтобуси з дорогим, брендовим одягом і взуттям (кожний бус перевозить 5 – 6 кубічних метрів товару, вагою 1200 – 2000 кг). У Державний бюджет при цьому не сплачується жодної копійки. За це митники беруть з кожного кубічного метра товару хабар у розмірі від 1000 до 1500$. Щомісяця пропускається до 1500 - 2000 м3 таких брендових товарів.
Качмарський також особисто займається збором «кешу» за митні оформлення кількох тисяч бувших у використанні автомобілів. Оформлюються ці так звані «євробляхи» за заниженою вартістю, а хабар для митників встановлено Скоромним на рівні 200-250$ з кожної машини.
На ключових митних постах новим начальником Галицької митниці розставлені довірені особи, відповідальні за організацію і збір грошових коштів, які в подальшому передаються Качмарському – а той вже передає йому. На митному посту «Краковець» це Гаталяк Олег, на пункті пропуску «Шегині» – старші змін Михайлецький, Бойко, Будз та Паробок, на митному посту «Рава-Руська» – старші змін Заброварна, Челядіна, Коцур та Гузь, на митному посту «Львів-поштовий» – заступник начальника поста Галкіна, на митному посту «Грушів» – старші змін Ошуст, Штохман, Базиляк та Смажевський.
Для розрахунку суми хабарів, ними використовуються наступні тарифи (або умови) для контрабандного переміщення окремих товарів:
Автозапчастини нові – 1,30 – 1,50 $ за кг;
Одяг (Китай, Європа) – 350 $ за 1 куб;
Одяг (Італія – бренд) – 500 $ за 1 куб;
Побутова техніка нова – 13 – 18 % від вартості;
Побутова техніка б/в – 10000 – 15000 грн. за мікроавтобус;
Продукти харчування (Польща, Німеччина) – 15 грн. за кг;
Продукти (Італія) – 20 грн. за кг;
Телефони (андроід) – 5 – 7 $ за шт;
Телефони (айфон) – 10 $ за шт.
Діє ще багато різних злочинних «схем», проте, найулюбленішою «схемою» для Скоромного став пропуск в Україну автомашин з новим одягом та іншими висококоштовними товарами. Ці товари з території республіки Польща виїжджають офіційно, на нейтральній полосі документи викидаються або підміняються на підроблені документи, в яких вказано дешеві товари, так звані «товари прикриття». В пункті пропуску товар не доглядається й одразу ж іде на внутрішню митницю – наприклад до митного поста «Городок» цієї ж митниці. Ці товари не оформлюються зовсім, або розмитнюється так, як вказано в документах – наприклад дешева плитка керамічна, одяг секонд-хенд тощо. При цьому до Державного бюджету з кожної машини товару не сплачується від 1,5 мільйона гривень. Ярослав Скоромний значно активізував цю схему, пропускаючи за місяць близько 500 автомашин з такими товарами. Більш того, він перетягнув на Галицьку митницю навіть ті автомобілі, які оформлювались за схожою «схемою» на Волинській митниці. Хабар по цій «схемі», для Скоромного становить 35 тис. $ з кожної машини.
І саме таку машину було зупинено 14 листопада на митному посту «Краковець» співробітниками Департаменту протидії митним правопорушенням та контрабанді Держмитслужби, спільно з співробітниками СБУ. Товар, що в ній переміщувався, був заявлений водієм як «плитка». Документів на товар не надано, попереднє повідомлення виставлено не було. Все це вказує, що товар мав бути випущений без будь-якого оформлення – як то кажуть в «чорну». При митному огляді, зрозуміло, замість плитки в машині було виявлено одяг та інші високоліквідні товари. Митна вартість товарів оцінюється порядку 220 000 євро. Несплачені в Держбюджет кошти становлять щонайменше 1,5 мільйона гривень.
Ярослав Скоромний особисто контролював переміщення цієї автомашини, і це реальна можливість для того, щоб він все ж таки  відповів за заподіяні Державі збитки. І це правильно, так має бути з кожним, хто плутає Державний бюджет зі своїм особистим гаманцем.
І взагалі, виникає резонне питання, що робить на Львівщині цей «вінницький когут» і куди дивляться НАБУ та ДБР? Хіба важко взяти його з готівковими хабарами, зібраними за місяць та показати реальну боротьбу з корупцією в неймовірно великих розмірах?
HTML Embed Code:
2024/04/30 10:07:43
Back to Top