TG Telegram Group Link
Channel: UA Brand
Back to Bottom
Як працює український McDonalds

Польська картопля, але українська курятина. Як працює McDonald’s в Україні під час великої війни читайте тут.

Цікаво, я була впевнена, що використовуються завжди локальні продукти. Тому смак в кожній країні інший...
​​Ratel: «Кузня» наземних дронів, яку за власні $270 000 створив учорашній фахівець із виготовлення стовпів

Підприємець Тарас Остапчук разом зі своєю компанією Ratel створив лінійку наземних роботизованих платформ, які сьогодні ЗСУ використовують на фронті. Це — робот-камікадзе, розміновувач і кілька логістичних платформ.

Як прийшла ідея і як працюють роботи-камікадзе, читайте тут.
Український додаток Nebula навчився продавати гороскопи і консультації з астрологами на десятки мільйонів доларів 🔮

Nebula – це щоденні гороскопи, перевірка сумісності за знаком зодіаку та онлайн-консультації астрологів 🌚🔮

У 2023-му Nebula – лідер у ніші астрологічних застосунків AppStore: На січень 2024-го у застосунку Nebula – понад 30 млн завантажень, ще 15 млн людей скористалися сервісом на сайті. Кількість користувачів на місяць – 4,3 млн. Монетизація через підписку, платні консультації астрологів і рекламу.

За даними Forbes, дохід компанії може бути близько $50 млн.

Як створити додаток з гороскопами, інших гравців ринку, і прогнози на майбутнє (😏) читайте тут.
Черняк запускає виробництво мінералки та енергетиків. У це інвестує $6 млн

https://forbes.ua/company/chernyak-znizhue-gradus-vlasnik-global-spirits-investuvav-6-mln-u-zapusk-liniyki-mineralnoi-vodi-ta-energetikiv-chi-zmozhe-vin-posunuti-morshinsku-16042024-20425

Виробництво буде в Польщі, Грузії і на одному виробництві у Тернопільській області.

Чому енергетики? Бо ринок енергетиків в Україні сильно зростає – в основному за рахунок потреб військових, а також збільшення споживання через масовані нічні обстріли

У 2023 році продажі енергетиків в Україні зросли на 26% і склали 15,3 млн дал.

😏😏😏
​​Українці випробували футуристичну субмарину Kronos 💥

Компанія Highland Systems, заснована українцями й зареєстрована в Об'єднаних Арабських Еміратах, повідомила, що її підводний човен Kronos пройшов випробування для використання у військових цілях.

Cубмарина здатна «вмістити 10 пасажирів» на додачу до 1 командира-оператора. Човном також можна керувати дистанційно — при цьому дальність управління по закритих каналах становить понад 250 км.

Kronos нібито може рухатися безшумно зі швидкістю 50 кілометрів на годину і стріляти торпедами. Більше характеристик тут.
Українські військові рації Himera вийшли на світовий ринок та будуть постачатись в США 🗿

Компанія повідомила, що уклали ексклюзивну дистриб'юторську угоду й відтепер Reticulate стане постачальником перевірених у боях тактичних систем зв'язку Himera у США та для ключових світових державних клієнтів.

Це цікаво, адже у ЗСУ тим часом дефіцит зв’язку переднього краю… 🤔
​​«Шмавік»: український аналог DJI Mavic запускають у серійне виробництво 🔥🔥🔥

Вітчизняний дрон стійкіший до пошкоджень та РЕБ, може переносити на собі два боєприпаси до 1 кг та довше перебувати в повітрі на одному заряді.

За інформацією Forbes, ціна комплекту «Шмавіка» – близько $3500 – аналогічна найпопулярнішому китайському безпілотнику серед військових – DJI Mavic. У вартість входить кейс із дроном, смарт-пульт з 10-дюймовим екраном, п’ять акумуляторів, чотири запасні пропелери, зарядна станція, кабелі та інструментами для ремонту. 

На розробку дрона українська компанія витратила більше року та понад $500 000.

Дрон має штатну систему скиду для встановлення двох боєприпасів по 500 г кожний. З максимальним навантаженням він може літати 35 хв у радіусі 15 км на одній батареї, без боєприпасів – 75–80 хв залежно від умов польоту. 

Заплановані потужності виробника дають змогу виробляти до 5000 «Шмавіків» щомісяця. Перша серія виробництва в обсязі 500 штук на місяць може стартувати вже з 1 червня.
​​🛸Німецький виробник дронів Quantum Systems інвестував €7 млн у виробництво в Україні та вже відкрив завод. Але є нюанс: вони постачали дрони і в росію

З квітня 2022 року компанія постачає свої дрони Vector в Україну. У квітні 2024-го компанія офіційно відкрила тут завод, який дозволить збільшити виробничі потужності до 1000 безпілотників на рік разом із запчастинами.

В Україну німецький стартап поставив щонайменше 438 літаків, йдеться на сайті компанії станом на травень 2023 року. Вартість одного безпілотника – €180 000.

Проте! Важливо зазначити, що Quantum-Systems має зв’язки з росією. Інформацією про це поділилася OSINT-агенція Molfar. Згідно з дослідженням OSINT-аґенції Molfar, компанія, зокрема, має дистрибʼютора в Санкт-Петербурзі під назвою Pluton Holding, що спеціалізується на геодезичних пристроях і обладнанні.

За менш ніж пів року після початку повномасштабного вторгнення рф в Україні, у травні та червні 2022 року, Quantum Systems GMBH здійснила три поставки до росії для Pluton Holding на загальну суму $19 380. Ці поставки включали дрон Trinity F90+, акумулятори та корпуси для них.
👉 Бути в курсі новин соціальних мереж
👉 Отримувати корисні поради щодо SMM
👉 Залишатись в тренді

💥 Це все - SMMologia!
Канал для адекватних SMM-спеціалістів та людей працюючих в соціальних мережах.
🔵🟡 Тільки українською! Залітай в канал!

#рекомендація
«Ні, не й*бнулись». Після провокативного поста в X «Укрпошта» отримала на аукціоні за старі автівки на 60% більше первинної ціни 😏

Хто читає Х (він же Твіттер), той вчора мабуть побачив дуже сумнівний пост Укрпошти, як відповідь на хвилю обурення. Обурення спричинила новина, що «Укрпошта» оголосила про аукціон зі старими автівками, які накопичувались на балансі організації роками і після зміни законів став можливим їхній продаж. 30 квітня компанія виставила на «Prozorro.Продажі» 531 авто, здебільшого 90-х і 2000-х років (за лінком є фото).

Коли я натрапила на пост, подумала, що директор з маркетингу, ветеран Максим Колесніков забув перелогінитись у соцмережі.

Сам пост компанія назвала “ситуативним маркетингом” і що «Укрпошта» — акціонерне товариство, що існує на ті доходи, які заробляє, а прибуток (податки та дивіденди) перераховує в бюджет (тобто можуть робити, що захочуть в плані комунікації).

30 квітня відбулось 7 аукціонів «Укрпошта», як повідомив Ігор Смілянський, на суму 3 281 070 гривень, при стартовій ціні 2 049 027, тобто ріст ціни на аукціоні склав +60%.
Кошти компанія вкладе в розвиток та підготовку до зими, купить дрова, пічки, мобільні АЗС, щоб забезпечити роботу на територіях зі складними умовами.
​​Створюй унікальний мерч для партнерів та колег з Have A Rest

Have A Rest – український бренд smart-валіз та аксесуарів для подорожей, з яким подорожують понад 15 000 людей по всьому світу (роздивитися детальніше можна на сайті). До функціональних переваг кожного товару додається можливість реалізувати ваші ідеї для персонального та корпоративного брендування. Нанесемо будь-які елементи від логотипу до принту на:

✔️ Smart-валізи
✔️Органайзери та косметички
✔️ Power Bank та стікери

Обирай свій дизайн, заповнюй форму або скористайся послугами бот-менеджера для отримання миттєвої відповіді.

#рекомендація
😏😎
Forwarded from Forbes Ukraine
🇵🇱Українці відкрили кожен десятий новий бізнес у Польщі у 2023-му. Загалом їх кількість – 30 325.

У 2022-2023-му українці зареєстрували в Польщі 48 464 ФОПи. У той час, як до початку вторгнення в середньому кількість реєстрацій нових бізнесів українцями у Польщі не перевищувала 200 на місяць.

Частіше українці започатковують власну справу у Варшаві – 9406 компаній, Кракові – 2661 та Вроцлаві – 2128.
​​Як отримути пасивні доходи від інвестицій у $10 000
Інвестиційний фонд blago.invest: прямі інвестиції та доходи від будівельного бізнесу на Заході Україні
Мінімальна інвестиція - від $10 000.

Чиста річна дохідність:
- 9 % в USD від $10 000
- 10 % в USD від $50 000

Всі інвестори є співвласниками фонду та щорічно отримують дивіденди.
- Інвестиції та доходи номіновані в доларах США;
- Активи забезпечені готовою інвестиційною нерухомістю
- Швидке повернення коштів по заявках інвесторів

Більше інформації на сайті фонду, ознайомлюйтесь за посиланням.
​​Український стріт-арт художник оформив вітрини бренду Hermés

Український стріт-арт художник Володимир Манжос оформив вітрини всесвітньо відомого люксового бренду Hermés.

Робота над цим проєктом тривала 14 місяців.

У Києві мурали роботи Володимира і його команди можна побачити на Великій Житомирській, на Подолі, на Виноградарі.

Український голос у світі дуже важливий! 🇺🇦
Олена Зеленська та мільйон доларів на Cartier: як працює російська інформвійна

The Economist розібрав дезінформаційний кейс проти Олени Зеленської та визначив основні інструменти російської пропаганди. 

Тут мова йде про ювелірні прикраси Cartier, які вона нібито накупила на понад $1 млн. Тож якщо вам цікаво до чого тут косметологиня з Пітєра і африканські ЗМІ, прочитайте коротку вижимку на українському Forbes.
Сумніви щодо реклами зі знижкою були? Авжеж, вони були!

Такий скептицизм був і у героїв рекламної кампанії від Uklon та Mastercard про знижку 70% на перші три поїздки.

Проте, вони швидко переконалися, що «хай там що, коли воно вигідно, воно вигідно» 🔥

#партнерськийпост
«Дія. Канали» замість Telegram?

Українські розробники пропонують створити новий комунікаційний сервіс на базі «Дії», який замінить Telegram та інші месенджери. 

Розробники ГО «Аналітичний центр Інформаційних ресурсів» працюють над створенням сервісу, який мінімізує ризики користування Telegram.

Щоб не перевантажувати наявні можливості «Дії», розробники пропонують створити окремий сервіс «Дія. Канали» з авторизацією через материнський. Так уже працює сервіс електронного кабінету водія, а невдовзі запрацює електронний кабінет військовозобов’язаного.
Media is too big
VIEW IN TELEGRAM
🔥 Конструктор сайтів Weblium зробить за вас імпорт дизайну з Figma в декілька кліків

Відтепер користувачі Weblium можуть створювати макети у Figma і переносити їх в конструктор для подальшого наповнення та адаптації. Інтеграція працює в 4 простих кроки:
1. Створіть макет сайту у Figma.
2. Згенеруйте API-ключ.
3. Вставте посилання на фрейм з Figma та API-токен у Flex block на сайті.
4. Змінюйте та редагуйте готові блоки!

Ось тут покрокова інструкція, як вам це зробити вперше. Окреми ролик для тих хто полюбляє відео-формат.

Використовуючи інший функціонал Weblium, на сайт можливо додати маркетингові інтеграції, розробити унікальний шлях користувача, додати інші мовні версії для взаємодії з користувачами з усього світу. Спробуйте вже зараз! 💛

#рекомендація
HowCow: Як стартап, що починався, як система моніторингу здоров’я людини перетворився на агротех стартап, що дозволяє визначити найкращий час для запліднення корови 🐮

Агротех стартап HowCow за допомогою розробленого девайса та штучного інтелекту допомагає фермерам визначити найкращий час для запліднення корови та виявляє проблеми зі здоровʼям тварини. Така вчасна діагностика, зокрема, дозволяє збільшити надої майже на 30%.

HowCow почався з іншого стартапу — MISU, системи моніторингу здоров’я, що складається із застосунку та смартгодинника, які стежать за здоров’ям користувача в режимі 24/7. Вона може завчасно попереджати про критичний стан людини.

Як дійшли до контрактів на 400 девайсів і співпраці з МХП читайте тут.
HTML Embed Code:
2024/05/17 22:35:54
Back to Top