TG Telegram Group Link
Channel: ГЕРАЩЕНКО ІРИНА
Back to Bottom
За місяць відбудуться вибори до Європарламенту. Найбільші європейські партії вже проводять виборчі кампанії.
В ці дні в Берліні проходить конференція CDU. Як співголова фракції Європейська Солідарність запрошена на цей важливий захід.

В своєму виступі голова Християнської демократичної партії Німеччини Фрідріх Мерц закликав до подальшої підтримки України.

В Німеччині, як і в інших країнах ЄС, сьогодні є загрози зростання популярності крайнєправих партій, які виступають за припинення допомоги Україні і не приховують симпатій до Путіна.

Ці вибори до Європарламенту дуже важливі. Від їх результату багато в чому залежить і подальша підтримка України, й наша євроінтеграція, і стабільність Європи.

#ПІДПИСУЙТЕСЯ
Сьогодні- так звана інавгурація диктатора і маніяка, серійного вбивці, винного в загибелі сотень тисяч людей й знищенні десятків міст і селищ.

Здається, очевидно, що знаходитися на так званій інавгурації- це легітимізувати сфальшовані вибори, проведені на кістах українців в Маріуполі і інших окупованих територіях. Путін має бути руконепотискаємим.

Шок, але не всі держави-члени Європейського Союзу вирішили ігнорувати церемонію 7 травня.

Зокрема Франція, як інформують західні медіа, буде представлена на рівні посла. Це виглядає як роздвоєння особлистості французької влади, коли Макрон говорить про можливість направити контингент в Україну і паралельно дає дозвіл своєму амбасадору вітати Путіна з «переобранням».

20 країн-членів ЄС бойкотуватимуть "інавгурацію" кремлівського правителя, але сім держав надішлють своїх представників. І якщо у випадку з Угорщиною цьому не дивуєшся, та Париж відверто розчаровує.

Франція завжди засуджувала репресіі, цензуру, авторитаризм , в яких відбулись «вибори» в РФ, а також їх організацію на окупованих українських територіях. Як можна йти на інавгурацію вбивці?

Те, що 7 країн ЄС збираються делегувати своїх представників на церемонію, сигнал, що й Україна має посилити свою дипломатичну роботу…

Важливо, аби українське МЗС прокинулося і закликало французьких і інших європейських колег, дипломатів інших країн світу не брати участі в так званій «інавгурації» вбивці, проти якого діє ордер Міжнародного кримінального суду

#ПІДПИСУЙТЕСЯ
Конгрес CDU зібрав сотні впливових німецьких політиків, депутатів Бундестагу, Європарламенту від ЕРР, регіональних лідерів.

На полях зʼїзду зустрілися з доповідачем по Україні від Європарламенту Міхаелем Галлером, подякували за останні резолюції ЄП, які визнали Путіна диктатором. Сподіваємося , що після червневих виборів Європарламент збереже сильну позицію щодо підтримки України.

Обмінялися думками щодо безпекових питань і допомоги з депутатами Бундестагу, важливими представниками християнських демократів Родерігом Кізеветтером, Сільвією Бреєр, іншими колегами.

В наших партнерів багато питань щодо ситуації на фронті, мобілізації,забезпечення ЗСУ.

Армії потрібно більше сучасної зброї. Сподіваємося на лідерську роль Німеччини в цьому. Й позиція Бундестагу тут дуже важлива.

До речі, у виступі президента CDU Фрідріха Мерца були дуже сильні слова щодо України і РФ. «Росія - історичний ворог Європи»- заявив він. Добре, що це нарешті доходить до наших партнерів.

#ПІДПИСУЙТЕСЯ
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
Делегація «ЄС» бере участь в Конгресі CDU у Берліні, де християнські демократи анонсували свою стратегію виборів до Європарламенту й активно обговорюють нову програму.

На прийнятті для іноземних делегацій президент CDU Фредерік Мерц привітав українську делегацію і пообіцяв посилювати підтримку України.

Мерц ініціює посилення військової підготовки для громадян Німеччини й це знайде відображення в партійній програмі, анонсував він.

На полях Конгресу маємо багато двосторонніх зустрічей як з партнерами по ХДС, так і з колегами з Міжнародного демократичного союзу. В центрі уваги питання безпеки і демократичний розвиток України, важливість міжпартійного і міжпарламентського діалогу.

На всіх зустрічах говоримо про життєву необхідність збільшення зброї для України, членство України в НАТО і очікування потужного сигналу на вашингтонському саміті ( від позиції Німеччини багато що залежить, й чітка заява Бундестагу) була б актуальною. І санкції проти РФ. Поки що вони працюють недостатньо.

#ПІДПИСУЙТЕСЯ
Путін починає свій п'ятий термін на посаді президента, контролюючи Росію більше, ніж будь-коли - пише The Washington Post.

Пʼятий термін стартує з розкішної інавгурації в Кремлі, після знищення політичних опонентів, руйнівної війни в Україні та консолідації всієї влади в руках диктатора.

Путін перебуває на посаді майже чверть століття, найдовше з часів Сталіна. Новий термін триватиме до 2030 року, коли він матиме конституційне право балотуватися ще на шість років.

Він перетворив Росію з країни, що виходить з економічного колапсу, на державу-вигнанця, яка загрожує глобальній безпеці.

Після вторгнення в Україну в 2022 році, яке стало найбільшим конфліктом в Європі з часів Другої світової війни, на Росію наклали санкції на Заході. Вона змушена звертатися до Китаю, Ірану та Північної Кореї за підтримкою.

Що 71-річний Путін буде робити протягом ще шести років, як вдома, так і за кордоном?

Російські війська посилюються на лінії фронту в Україні, розгортаючи тактику випаленої землі, оскільки Київ зіштовхнувся з нестачею людей та боєприпасів. Обидві сторони зазнають великих втрат.

Україна почала вести битву на російській території за допомогою безпілотних та ракетних атак, особливо в прикордонних регіонах.

У лютневому виступі Путін пообіцяв виконати цілі Москви в Україні. Й припустив, що конфронтація між НАТО і Росією можлива. Він не приховує , що хоче зробити буферну зону в Україні, аби захистити свою країну від транскордонних атак.

Удома популярність Путіна тісно пов'язана з підвищенням рівня життя простих росіян.

В 2018 році він пообіцяв привести РФ до п'ятірки найкращих світових економік. Натомість, економіка Росії перейшла на військові рейки,
влада витрачає рекордні суми на оборону.

Тепер, коли Путін забезпечив собі ще шість років при владі, уряд може зробити непопулярні кроки, як-то підвищення податків для фінансування війни та посилення тиску для мобілізації. Можливо, він повністю змінить уряд.

Минулого року міністр оборони Сергій Шойгу потрапив під тиск через манеру ведення війни, а лідер ПВК «Вагнер» Євген Пригожин жорстко критикував його за нестачу боєприпасів. Коротке повстання Пригожина в червні проти Міністерства оборони стало найбільшою загрозою правлінню Путіна.

Після того, як Пригожин загинув в таємничій авіакатастрофі, Шойгу відновив вплив. Але минулого місяця його протеже, заступник міністра оборони Тимур Іванов, був затриманий за звинуваченням у хабарництві.

Видання припускає, що Шойгу може стати жертвою урядових перестановок.

В останні роки Путін розправляється з будь-якою формою інакомислення з лютістю, якої не було з радянських часів. Немає жодних ознак того, що ці репресії полегшаться під час нового терміну.

Його найбільший політичний ворог, лідер опозиції Олексій Навальний, помер у виправній колонії. Інші видатні критики або були ув'язнені, або втекли з країни.

Кремль також тисне на незалежні ЗМІ, правозахисні групи, активістів ЛГБТК+ та інших, які не підтримують те, що Путін окреслив як "традиційні сімейні цінності" Росії.


The Washington Post:
https://www.washingtonpost.com/national/2024/05/07/russia-putin-president-inauguration-ukraine/e0ebfb36-0c27-11ef-ae0a-a6870885518d_story.html
HTML Embed Code:
2024/05/08 07:23:56
Back to Top