TG Telegram Group Link
Channel: Технології Майбутнього
Back to Bottom
👖Levi's використовуватиме моделей згенерованих нейромережею у своїй рекламі

У компанії оголосили про співпрацю з компанією Lalaland, яка генерує цифрових моделей за допомогою штучного інтелекту, у рамках програми з «цифрової трансформації» з акцентом на різноманітність, рівність та інклюзивність. Про це пише nachasi.com.

За допомогою таких моделей люди можуть побачити, який вигляд різні речі матимуть на людині, яка схожа на них, завдяки гіперреалістичним моделям усіх типів тіл, вікових груп, розмірів і кольорів шкіри.

На фото приклад моделі згенерованої ШІ. Чи замінять цифрові моделі реальних повністю – наразі точно невідомо. У Levi’s зазначили, що «ШІ, ймовірно, ніколи не замінить людей повністю», втім навіть так деякі моделі все ж залишаться без роботи.
🚀 В NASA оголосили склад команди місії «Артеміда-2», яка відправиться на Місяць

Команди місії «Артеміда-2» складатиметься з чотирьох людей. У рамках цієї місії екіпаж відправиться космічного корабля «Оріон» на Місяць – це буде перший політ людства за останні більш ніж 50 років. Повідомляє nachasi.com.

«Оріон» запустить за допомогою надважкої ракети-носія Space Launch System. Ціль місії «Артеміда-2» полягає в тому, аби корабель наблизився до Місяця, але не виходив на його орбіту. Замість цього він повернеться на Землю, використовуючи гравітацію супутника.

У 2025 році має відбутись місії «Артеміда-3» під час якої астронавти висадяться на поверхню Місяця.
🪟🇺🇦Українська команда представляє розумний прилад для автоматичного відкривання вікна.

«Свіжий подих» – це розумне вікно до здорового життя, яке розробляє команда з інноваційного підприємства. Цей прилад автоматично керує вікном, дозволяє насолоджуватися свіжим повітрям та здоровим мікрокліматом у будь-якому приміщенні.

Сам прилад – це невелика коробочка, котра встановлюється замість віконної ручки, тривалий час може працювати від акумулятора та керуватися зі смартфону.

Користувачі можуть долучитися до каналу та бути першими, хто дізнається про новинки компанії та зроблять свій внесок у розробку цього пристрою. Адже команда підтримки активно збирає усі побажання користувачів за для покращення приладу. Разом з розробниками «Свіжого подиху» ми зможемо зробити своє життя комфортнішим та здоровішим.
👓 Xiaomi випустила окуляри «Smart Audio Glasses», за допомогою яких можна дзвонити і слухати музику

За словами розробників, девайс витримає 7 годин розмов, 10 годин прослуховування музики і 22 години в змішаному режимі.
This media is not supported in your browser
VIEW IN TELEGRAM
🔦 Xiaomi показала лампу зі штучним інтелектом і вбудованою камерою – Mijia Pipi Lamp

Керувати можна жестами, а сама лампа буде слідувати за руками власника. З жестів: долоня вмикає світло, а кулак вимикає, жест «ОК» запускає стеження, а рокерська «коза» вмикає стробоскоп.

Також лампа вміє реагувати на поглажування – радіє, або сумує, якщо про неї забули.
Pixies вибачились за те, що Where Is My Mind інколи вимикає будильники на смартфоні

Культовий трек 1988 року сіє хаос на деяких пристроях Google — на початку пісні звучить фраза «Stop», через яку будильники й не спрацьовують. Цього тижня про проблему повідомив один з фанатів гурту на Reddit. Про це пише nachasi.com.

Що з’ясував Asevarte: будильник відтворював плейліст у Spotify, і одна з пісень у списку відтворення — Where is My Mind. Проте будильник вмикає плейліст у випадковому порядку, тому інколи користувач все ж прокидався завчасно. Але без Pixies.

Автори YouTube-каналу під назвою Android Police навіть зняли відео, як це працює. Й саме дивне у тому, що в інших піснях слово «Stop» не вимикає будильники! Згодом Pixies побачили матеріал Android Police та перепросили за трек в Twitter.
🎵 Spotify видалив десятки тисяч пісень, створені штучним інтелектом

Spotify видалив близько 7% треків Boomy. Найбільший музичний стримінговий сервіс планети запідозрив, що ці пісні використовувалися для накрутки прослуховувань через онлайн-ботів. «Штучний стримінг — це давня проблема всієї індустрії, яку Spotify намагається вирішити за допомогою нашого сервісу», — підтвердили в компанії. Про це пише nachasi.com.

Цей випадок свідчить про зростаючу кількість пісень, створених штучним інтелектом, які щодня заполонюють стрімінгові платформи. Своєю чергою це призводить до зростання конкуренції в музичній індустрії та вимагає нових підходів до розв’язання проблеми штучного стрімінгу.

Запущений два роки тому Boomy дозволяє користувачам обирати різні стилі, щоб створити автоматично згенерований ШІ трек. Потім користувачі можуть викладати згенеровану музику на стрімінгові сервіси та отримувати з них роялті. Загалом через Boomy створили понад 14 мільйонів пісень.
🔑 Забудьте про паролі: Google запускає ключі доступу

Google починає впроваджувати ключі доступу (Passkeys) – найпростіший і найбезпечніший спосіб входу до застосунків та вебсайтів. Це також важливий крок на шляху до «майбутнього без пароля». Про це пише pingvin.pro.

Якийсь час Google та інші учасники галузі працювали над більш простою та безпечною альтернативою паролям. Хоча паролі будуть з нами ще якийсь час, їх часто складно запамʼятати. Крім того, вони наражають вас на ризик, якщо опиняться в чужих руках.

Ключі доступу (Passkeys) – це новий спосіб входу до програм та вебсайтів. Вони простіші у використанні і безпечніші, ніж паролі. Тому користувачам більше не потрібно покладатися на імена домашніх тварин, дні народження або сумнозвісний «пароль123». Замість цього паролі дозволяють користувачам входити в застосунки та на сайти так само, як вони розблокують свої пристрої: за допомогою відбитка пальця, сканування обличчя або PIN-коду блокування екрана. І, на відміну від паролів, ключі доступу стійкі до онлайн-атак, як-от фішинг, що робить їх безпечнішими, ніж такі речі, як одноразові SMS.
🔍 Google позначатиме зображення, що створив штучний інтелект

Пошук Google отримає дві нові функції для зменшення дезінформації в інтернеті. Зокрема, відтепер буде маркувати зображення, створені ШІ. Про це пише nachasi.com.

Перша нова функція отримала назву «Про це зображення». Функція надасть користувачам додатковий контекст про дату створення зображення та коли воно вперше проіндексувалось. Таким чином Google спрощує пошук першоджерела.

Крім того, пошуковик тепер позначатиме кожне зображення, створене штучним інтелектом або за допомогою його інструментів. У цьому Google допоможуть Midjourney та Shutterstock. Обидві функції Google планує впровадити протягом цього року.
У Нідерландах придумали крихітного дрона для вбивства комах

Система PATS-C визначає, де літає шкідник, і відправляє до нього міні-БПЛА PATS-X, який мчить до ворога і розрізає його гвинтами.
🪄 Xiaomi представили розумну «паличку-чухалку» проти комариних укусів

Працює так: до місця укусу треба прикласти девайс і за півхвилини від укусу не залишиться й сліду – він нагріє шкіру інфрачервоною лампою і промасажує вібромотором, після чого, за словами виробника, свербіж зникне.
🔥 ЗАЦІНІТЬ! НОВАЧКИ НА УКРАЇНСЬКОМУ ЮТУБІ 🔥

✔️ Найгарячіші новини HI-TECH;
✔️ за 10 хвилин;
✔️ щоп'ятниці.

🇺🇦 Створено Kosmotech — прогресивним дистриб’ютором технотоварів!

👍 Діліться враженнями, ставте вподобайки! Розвиваймо український YouTube разом!

🔥 ДИВИСЯ СВІЖИЙ ВИПУСК 🔥
HTML Embed Code:
2024/05/16 16:26:55
Back to Top